067 408 7975
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
Личный кабинет

Корзина

Адреса та контакти

адреса та контакти

Адреса та контакти компанії Vip Collection
Наша юридична адреса призначена для листування з компанією Vip Collection Ukraine. 

03113, Україна, м. Київ, проспект Перемоги 68/1, оф. 62.
За цією адресою можна надсилати листи, пропозиції або побажання. Також ви можете зателефонувати нам за номером: т. +38 067 408 7975. Окрім цього, юридична адреса призначена для будь-яких форм документообігу. Ще листування може відбуватися за нашою електронною адресою:  asg@vip.ua
Компанія Vip Collection Ukraine є одним з провідних виробників шкіргалантерейної продукції в Україні. В тому числі наша компанія виготовляє продукцію під замовлення, з власним логотипом Замовника. Адреса та контакти компанії так само використовуються для оформлення таких замовлень. Більш детальну інформацію стосовно компанії Vip Collection, ви можете дізнатися на сторінці Компанія Vip Collection.

Наша компанія завжди уважно дослухається до своїх клієнтів. Будь-які вимоги та пропозиції будуть оброблені у найкоротшій термін. Для звернень може використовуватися як юридична адреса компанії, так і будь-які інші засоби зв’язку. Менеджери компанії завжди готові надати вам допомогу з будь-яких питань. Окрім цього, юридична адреса може використовуватися для ваших зауважень стосовно продукції Vip Collection. Також це стосується повернення, або обміну товару. Якщо, наприклад, валіза для ручної поклажі виявилася замалою, ви зажди зможете обміняти її на більш велику валізу.  Окрім цього, адреса та контакти компанії знадобляться для оформлення індивідуальних замовлень. Перед тим, як робити замовлення, буль ласка, дізнайтеся про Умови корпоративних замовлень. У нас ви зможете замовити під власним брендом будь-яку продукцію. То може бути, наприкладсумка мужская кожаная черная. Або невеличка візитниця. Всі ваші замовлення будуть виконані у встановлений строк і з високою якістю. Адреса та контакти нашої компанії допоможуть в спілкуванні з нами.

Рассылка новостей