067 408 7975
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
Личный кабинет

Корзина

Бренд Vip Collection

бренд vip collection

БРЕНД  VIP COLLECTION
Торгова марка Vip Collection добре відома як в Україні, так і за її межами. Ця торгова марка є брендом компанії Vip Collection Ukraine. На сьогодні наша компанія є одним з провідних виробників шкіргалантерейної продукції в Україні.Торгова марка Vip Collection пропонує сотні моделей на будь-який смак. Отже, ви завжди зможете знайти в нашому магазині те, що потрібно саме вам. Це будуть вироби різного дизайну, кольору, стилю. Але, перш за все,  бренд Vip Collection  означає високу якість товару.  Окрім цього, продукція нашої компанії відповідає сучасній моді. Технологи та дизайнери компанії пильно слідкують за світовими трендами. В асортименті товарів  постійно з’являються нові моделі. І все це для того, щоб задовільнити вимоги найвибагливішого споживача. В асортименті побутових сумочок, вам може сподобатися функціональна чоловіча сумка 1417F чорна. Або це може бути невеликий затискач для купюр. В будь якому разі торгова марка Vip Collection завжди запропонує вам високу якість продукції.

Також, можна сказати про походження нашої торгової марки.  Бренд Vip Collection був заснований в Італії в 1987 році, в місті Піза. А сьогодні ця торгова марка вже представлена в різних країнах Європи. Окрім України. Ви зустрінете її в Польщі, Угорщині, Росії. І на теренах України ви знайдете продукцію нашої компанії майже в кожному місті. Торгова марка Vip Collection представлена як в провідних торгових центрах, так і в невеликих роздрібних магазинах. Разом з тим, інформація про нашу компанію знаходиться в провідних бізнес-каталогах України.
Зрештою, наш інтернет магазин також є складовою компанії “Vip Collection Ukraine”. У нас ви можете придбати все, що пропонує торгова марка Vip Collection. Для того, щоб купити товар на сайті, дізнайтеся, будь ласка, як оформити покупку. Але, навіть придбавши товар, буде то валіза дорожня, або невелике портмоне, ви завжди можете його повернути у встановлений термін. Для цього треба дізнатися як відбувається повернення або обмін товару.

Рассылка новостей