067 408 7975
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
Личный кабинет

Корзина

Бренд Vip Collection

бренд vip collection

БРЕНД VIP COLLECTION
Торгова марка Vip Collection  відома українським споживачам вже не перший рік. Ця торгова марка  є брендом компанії “Vip Collection Ukraine”. Безумовно, на сьогодні, наша
компанія є одним з провідних виробників шкіргалантерейної продукції в Україні. Оскільки, торгова марка Vip Collection пропонує сотні моделей, ви завжди зможете знайти в нашому магазині те, що потрібно саме вам. Це будуть вироби в різних варіантах дизайну, кольору, стилю. Але, перш за все,  бренд Vip Collection  означає високу якість товару.  Окрім цього, продукція компанії “Vip Collection Ukraine” відповідає сучасній моді. Технологи та дизайнери компанії пильно слідкують за світовими трендами. Тобто, в асортименті товарів  постійно з’являються нові моделі. І все це для того, щоб задовільнити вимоги найвибагливішого споживача. Отже, придбаєте ви валізу, чи портмоне, торгова марка Vip Collection завжди запропонує вам високу якість продукції.

Також, можна сказати про походження нашої торгової марки.  Бренд Vip Collection був заснований в Італії в 1987 році, в місті Піза. А сьогодні ця торгова марка вже представлена в різних країнах Європи. Окрім України. ви зустрінете її в Польщі, Угорщині, Росії.
Також, компанія“Vip Collection Ukraine” має власну мережу магазинів роздрібної торгівлі. Ці магазини розташовані в кращих торгових центрах багатьох міст України. Тобто, наша торгова марка може зустрітися вам будь де. Разом з тим, інформація про нашу компанію знаходиться в провідних бізнес-каталогах України.
Зрештою, наш інтернет магазин також є складовою компанії “Vip Collection Ukraine”. У нас ви можете придбати все, що пропонує торгова марка Vip Collection.

Рассылка новостей