067 408 7975
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
Личный кабинет

Корзина

Доставка та оплата

доставка и оплата

 ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА ПРОДУКЦІЇ VIP COLLECTION
Доставка та оплата замовленної продукції відбувається належним чином. Будь-яка продукція, придбана на сайті Vip Collection доставляється Покупцю за рахунок компанії. Окрім цього, компанією здійснюється безкоштовна адресна доставка продукції по місту Київ. В разі, якщо Покупець з певних причин бажає повернути, або обміняти придбаний товар, будь ласка, дізнайтеся, як відбувається  повернення або обмін товару.
Після того, як ви оформили покупку товару на сайті, вам обов’язково зателефонує менеджер компанії, для підтвердження замовлення. З менеджером ви обговоріть умови, на яких буде відбуватися доставка та оплата продукції. Замовлений товар буде надісланий, або доставлений Покупцеві не пізніше 2-х робочих днів після оформлення замовлення.

Окрім умов, за яких буде відбуватися доставка продукції, треба ще уточнити форму оплати. Отже, під час оформлення покупки товару на сайті, вкажіть будь ласка, спосіб оплати, який вам більш зручний.
Оплата товару може відбуватися двома способами:
1. Попередньою оплатою вартості товару на банківську карту.
Для цього слід спочатку уточнити у менеджера компанії номер карти. В разі попередньої оплата, доставка продукції буде здійснюватися лише після отримання платежу за замовлений товар.
Якщо протягом 5-ти робочих днів оплата за замовлений товар не надійшла компанії, замовлення автоматично скасовується.
2. Оплата накладеним платежем після отримання товару у відділенні Нової Пошти, або іншого, вказаного Покупцем, перевізника.
В цьому випадку комісію за послуги переведення коштів сплачує Покупець.
Але, незалежно від форми оплати, доставка продукції відбувається за рахунок компанії Vip Collection.

Рассылка новостей