067 408 7975
ЧЕМОДАНЫ до -50% СКИДКА + БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА
Личный кабинет

Корзина

компанія vip collection

          ФІРМА VIP COLLECTION УКРАЇНА

Вже багато років компанія Vip Collection займається виробництвом та продажем продукції з натуральної шкіри. Окрім цього, в асортименті продукції є великий вибір товарів дорожньої групи. Серед яких дорожні валізи, несесери, бьюті-кейси. Шкіргалантерейна продукція, яка представлена в нашому інтернет-магазині порадує покупця розмаїттям необхідних аксесуарів на будь-який смак. Не розгубитися серед багатьох пропозицій допоможе зручна рубрика товарів. Разом з тим, клієнтів, безумовно задовільнить наявність акційних пропозицій. Адже, ті знижки, які має шкіргалантерейна продукція, можуть бути доволі великими. І зрештою, компанія безкоштовно доставляє замовлений товар по всій всій Україні. Також, дізнатися про нашу компанію ви можете в провідних каталогах компаній України.

В розділі дорожньої групи компанія Vip Collection пропонує своїм клієнтам широкий модельний ряд валіз. Різноманітність кольорової гами, дизайна, розмірів дозволить споживачам обрати виріб на будь який смак.  і для будь-яких цілей.
Також, шкіргалантерейна продукція компанії пропонує великий асортимент виробів з натуральної шкіри. В цьому розділі можна знайти великі дорожні сумки для тих, хто любить подорожувати. Також портфелі або сумки для ділових людей. Окрім цього повсякденні універсальні чоловічі сумки, або сучасні молодіжні сумки. А в розділі більш дрібної продукції ви знайдете борсетки та портмоне. І, безумовно, шкіргалантерейна продукція включає  кардхолдери, обкладинки, чохли та багато інших аксесуарів.

Ті акційні пропозиції, які пропонує компанія, дозволять придбати вироби за дуже привабливою ціною. Більше того, швидка обробка замовлень допоможе зустрітися  з обновкою якомога швидше. Незалежно від того, чи буде це шкіргалантерейна продукція, чи велика валіза.
Менеджери нашого магазина – справжні фахівці своєї справи. Вони з радістю нададуть відповідь на будь-які запитання. І якщо вас зацікавив якийсь товар, ви отримаєте по ньому вичерпну інформацію. А якщо ви вагаєтесь, компанія Vip Collection допоможе вам визначитися з вибором. Або, в разі необхідності, вам запропонують гідну заміну.

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

Компанія Vip Collection має власне виробництво шкіргалантерейної продукції.
Технологи нашої компанії пильно слідкують за світовими трендами і постійно розробляють нові моделі, сучасні, та вишукані.
Працівники виробництва є гарними фахівцями своєї справи, і виготовляють продукцію, яка за своєю якістю не поступається найкращим світовим виробникам шкіргалантереї.
Компанія Vip Collection має можливість виготовляти продукцію під будь-яким брендом, і виконувати замовлення інших компаній по виготовленню корпоративної іміджевої продукції.

Рассылка новостей