067 408 7975
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
Личный кабинет

Корзина

Купони на знижку

Купони на знижку

Для постійних клієнтів компанії Vip Collection існують індивідуальні купони на знижку. Такі купони надсилаються клієнтам магазину, та надають змогу купити товар зі знижкою. Окрім постійних клієнтів, відвідувач сайту також може замовити дисконтний купон на першу покупку в нашому магазині. В залежності від суми загальних замовлень, можуть бути різні знижки. Вони розповсюджуються на всі товари. Навіть на ті, де існує акційна ціна.
Дисконтний купон генерується програмою сайту під час проведення рекламних акцій. Такі акції можуть проводитися напередодні свят, або бути власною акцією компанії. Так само можуть бути індивідуальні купони на знижку на день народження клієнта компанії.

Кожен клієнт нашого магазину може вказати нам свій день народження, та замовити персональний купон.  Дисконтний купон буде діяти 5 днів до дати народження, і 5 днів після. Але, треба знати, що будь-який індивідуальний купон можна використати лише один раз. Після використання купону, слід замовити новий під час чергової акції. 
Для того, щоб реалізувати дисконтний купон, його треба вказати на сторінці оформлення замовлень. Купон треба прописати у віконці “код купона”, та натиснути кнопку “Применить купон”. Після цього, програма автоматично перерахує вартість замовленого товару. І, якщо кінцева сума вас влаштовує, натисніть кнопку “Оформить заказ”.

Якщо у вас виникли запитання, як використати купони на знижку, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером за номером +38 067 408 7975. Або надішліть листа за електронною адресою asg@vip.ua

Рассылка новостей