067 408 7975
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
Личный кабинет

Корзина

Термін реалізації замовлень

термін реалізації замовлень

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАМОВЛЕНЬ ТОВАРІВ VIP COLLECTION
Відвідувачі інтернет-магазину Vip Collection можуть робити замовлення продукції у будь-який день, та будь-який час. Але, слід знати, що доставка замовлень відбувається виключно в робочі дні. Політика компанії спрямована на те, щоб термін отримання замовленого товару був найкоротшим.

Зазвичай, термін відправлення замовленого товару складає  1-2  дні, з моменту оформлення покупки. В такий самий строк відбувається і доставка замовлень по місту Київ. Безумовно, термін доставки може бути збільшений за бажанням покупця.
Однак, цей термін також може бути збільшений через велику кількість замовлень на сайті. Наприклад, це може відбутися під час новорічних, або інших свят. Якщо термін реалізації замовлень збільшується, компанія обов’язково попередить покупця. А також вкаже точний термін доставки.
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб доставка замовлень відбувалася вчасно. Але компанія просить відвідувачів сайту робити замовлення у передсвяткові дні заздалегідь.

Разом з тим, затримка доставки замовлень може відбутися через дії інших осіб. Наприклад, компанія не несе відповідальності за невиконання або затримку доставки, яка викликана діями перевізника. Також це стосується затримки доставки через дії кур’єрської служби.  Окрім того, термін реалізації замовлень може збільшитися через невірно вказані дані Покупця. Компанія просить відвідувачів сайту уважно оформлювати замовлення.
Перед тим, як оформлювати замовлення на сайті Vip Collection, просимо ознайомитися з умовами доставки та оплати товарів.

Рассылка новостей