067 408 7975
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ
Личный кабинет

Корзина

Умови корпоративних замовлень

умови корпоративних замовлень

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ ПІД ВЛАСНИМ БРЕНДОМ

Компанія “Vip Collection Ukraine” має власне виробництво шкіргалантерейної продукції. Фахівці компанії слідкують за світовими трендами, і постійно поповнюють асортимент продукції, що виготовляється виробництвом.
Модельний ряд продукції вже налічує сотні моделей, на будь-який смак.
І на будь-яку модель з асортименту компанії може бути нанесений власний логотип Замовника. Але, є певні умови корпоративних замовлень.
Виконання індивідуальних замовлень може відбуватися наступним чином:

1. Замовник може обрати модель з асортименту готової продукції Vip Collection. В такому разі Замовнику треба надати компанії кліше для нанесення логотипу на виріб. В разі, якщо Замовник такого кліше не має, треба надати компанії зображення логотипу. Власний логотип Замовника мусить бути в форматі векторної графіки –  Corel Draw (CDR) або Adobe Illustrator (AI).
Окрім цього, Замовник має вказати точні розміри логотипу, який буде нанесений на виріб. А також точне місце нанесення цього логотипу на виробі.
Місце, де буде нанесений власний логотип Замовника повинно бути узгодженим з технологом компанії.

2. Замовник може обрати модель з асортименту продукції Vip Collection, але для виготовлення продукції запропонувати власний матеріал. Умови корпоративних замовлень передбачають такий варіант.
В цьому випадку Замовник має надати на виробництво зразок матеріалу для його тестування. Інколи трапляється, що за певних причин, матеріал не може бути використаний для виготовлення продукції. Або на нього неможливо нанести власний логотип Замовника. В такому разі, фахівці компанії запропонують схожий аналог матеріалу. Буде запропонований матеріал, який вже пройшов тестування.

3. Замовник може замовити виготовлення продукції, якої немає в асортименті Vip Collection.
В цьому випадку Замовник мусить надати компанії зразок виробу, який замовляється. Якщо такого зразка немає, Замовник повинен надати зображення виробу. На цьому зображенні повинні бути вказані точні розміри виробу, та місце, де буде нанесеній власний логотип.Окрім цього, має бути детальний опис як зовнішніх, так і внутрішніх параметрів.

Лише, якщо будуть виконані умови корпоративних замовлень, компанія “Vip Collection Ukraine” гарантує, що індивідуальне замовлення буде належної якості, відповідати вимогам Замовника, та буде виконане у встановлений термін.

Рассылка новостей