067 408 7975
ЧЕМОДАНЫ до -50% СКИДКА + БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА
Личный кабинет

Корзина

Умови корпоративних замовлень

Компанія “Vip Collection Ukraine” має власне виробництво шкіргалантерейної продукції.
Фахівці компанії слідкують за світовими трендами, і постійно поповнюють асортимент продукції, що виготовляється виробництвом.
Асортимент продукції вже налічує сотні моделей, на будь-який смак.
Кожна модель з асортименту компанії може бути зроблена з нанесенням логотипу Замовника.
Виконання індивідуальних замовлень може відбуватися наступним чином:

1. Якщо Замовник обрав модель з асортименту готової продукції Vip Collection, йому потрібно надати компанії кліше для нанесення логотипу на виріб.
Якщо Замовник такого кліше не має, він повинен надати компанії зображення власного логотипу в форматі векторної графіки –  Corel Draw (CDR) або Adobe Illustrator (AI).
Замовник має вказати точні розміри логотипу, який буде нанесений на виріб, та точне місцезнаходження цього логотипу на виробі.
Місцезнаходження логотипу має бути узгоджене з технологом компанії.
З асортиментом готової продукції ви можете ознайомитись на сторінці ІМІДЖЕВА ПРОДУКЦІЯ.

2. Замовник може обрати модель з асортименту продукції Vip Collection, але для виготовлення продукції запропонувати власний матеріал.
В цьму випадку Замовник має надати зразок матеріалу на виробництво для  тестування.
В разі, якщо матеріал, запропонований Замовником, не може бути використаний для виготовлення продукції, фахівці компанії запропонують найбільш схожі аналоги матеріалу, які вже були відтестовані.

3. Замовник може замовити виготовлення продукції, якої немає в асортименті Vip Collection.
В цьому випадку Замовник мусить надати компанії зразок виробу, який замовляється. Якщо такого зразка немає, Замовник повинен надати зображення виробу з вказанням точних розмірів та детального опису як зовнішніх, так і внутрішніх параметрів.

Лише в разі виконання цих умов, компанія “Vip Collection Ukraine” гарантує, що індивідуальне замовлення буде належної якості, відповідати вимогам Замовника, та буде виконане у встановлений термін.

Рассылка новостей